| Igoa o le oloa | Fa'avevela Paipa Fa'amamago Silicone |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Tele o le fa'avevela fa'amamago | 5*7mm |
| Leangth | 1-20M, e mafai ona fa'apitoaina |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | fa'avevela paipa fa'amamago |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Malosiaga | 40W/M,50W/M |
| Fa'amaoniga | CE |
| Voltage | 110V-230V |
| O le fa'avevela paipa e fa'aaogaina tele mo le fa'amaluluina o paipa, e mafai ona filifilia le umi mai le 0.5M i le 20M, ma e mafai ona faia le voltage i le 110V/120V po'o le 220V/230V, ma o le mana e 40W/M po'o le 50W/M, o lo'o ia i matou le fa'avevela fa'amamago masani mo le 40W/M. O le JINGWEI heater o le fale gaosi oloa fa'apolofesa mo elemene fa'avevela, e mafai ona matou fa'apitoaina e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, ma o oloa autu matou te maua o le paipa fa'avevela fa'amamago, elemene fa'avevela o le ogaumu, fa'avevela finned, isi paipa fa'avevela, pad fa'avevela silicone, fa'avevela crankcase, fa'avevela alavai, uaea fa'avevela silicone, fa'avevela pepa alumini ma le ipu fa'avevela alumini. E maua le faʻataʻitaʻiga aʻo leʻi faia le gaosiga. | |
E talafeagai ona tu'u paipa fa'amamago i totonu o paipa mo le fa'amamagoina o le vai mai masini fa'amālūlū, i le pito i lalo o fata e aoina ai mea e taofia ai le aisa ma fa'ataga ai le vai e tafe sa'oloto.
E na'o taimi o le taimi e fa'amaluluina ai le vai e fa'agaoioia ai masini fa'avevela o paipa.
Ina ia mautinoa o nei paipa fa'amamago e umi le taimi e fa'aaoga ai, e fautuaina le fa'aogaina o se masini e pulea ai.
Fa'amatalaga: O le fua fa'atatau o le malosiaga e masani ona fa'aaogaina o le 50 W/m. Peita'i, mo paipa palasitika, e fautuaina malosi e le kamupani le fa'aogaina o le 40W/m.
1. Fa'amaufa'ailogaina atoa.
2. Matuā fetuutuunai.
3. So'o se voltage e o'o atu i le 500V pe a talosagaina.
4. Uaea malulu: umi masani 1 m.
5. Voltage 230 V e fai ma tulaga masani.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















