Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela Silicone mo le Fa'avaa o le Faitoto'a |
| Mea e Fa'amama ai le Ea | Pa'u silikoni |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | uaea fa'avevela fa'amamā |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| E mafai ona fa'apitoa le umi, le voltage ma le eletise o le uaea fa'avevela Silicone mo le fa'avaa o le faitoto'a e pei ona mana'omia. E mafai ona filifilia le lautele o le uaea i le 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ma le 4.0mm. E mafai ona fa'apipi'i le uaea i le firberglass, alumini po'o le u'amea e le gaoia. O lefa'avevela uaea fa'amamagoO le vaega fa'avevela ma le uaea feso'ota'i e mafai ona fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u po'o le paipa fa'aumiumi puipui e lua, e mafai ona e filifilia e tusa ai ma ou lava mana'oga fa'aoga. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O le uaea fa'avevela silicone e aofia ai vaega e lua: o se vaega pito i fafo e taofia ai le vevela ma se ogatotonu o le uaea. O le vaega e taofia ai le vevela e faia i le silicone rubber, e vaivai le silicone rubber, e lelei le puipuiga o le vevela, e tete'e atu i le vevela maualuga ma le vevela maualalo, e mafai lava ona fa'aogaina masani le tete'e atu i le vevela maualuga e o'o atu i le 400 tikeri, ma e le suia le vaivai, e tutusa le fa'asalalauina o le vevela, o lea e matua lautele ai le fa'aogaina o le vevela o le silicone. E tele meafaitino o uaea fa'avevela silicone rubber, nickel-chromium alloy, Constantan, Kangmangan-copper, zinc white copper live copper-nickel alloy, ma isi mea, o mea fa'avevela lautele e fa'aogaina le nickel-chromium alloy.
Fa'amatalaga o le Oloa
O uiga autū o uaea fa'avevela silicone o le: fa'avevela vave, tete'e atu i le vevela maualuga, fetu'una'i o fa'atulagaga, pala lemu, umi le ola, o le mea e sili ona tāua o le taugofie, taugofie, ma lautele le fa'aoga, e pei o: fa'ato'aga, fuala'au 'aina i totonu o fale lau'ele'ele, moega fa'avevela eletise, fa'avevela fola, palanikeke eletise, fa'avevela fola, ogaumu ogaumu, kuka araisa ma isi mea fa'apena. O le voltage fetu'una'i e 3.7V-220V.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













