| Igoa o le oloa | fusipa'u fa'avevela fa'asusu mo le pia |
| Meafaitino | pa'u silicon |
| Umi o le fusipa'u | 900mm, pe fa'apitoa |
| Lapopo'a o le fusipa'u | 14mm, 20mm |
| Umi o le uaea eletise | 1900mm |
| Palaka | ISA, UK, Euro, ma isi palaka |
| Thermostat | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Fa'a'a'a'a | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Tusipasi | CE |
| Fa'aaoga | faia o pia i le fale |
| 1. O le fa'avevela pia i le fale o la matou fa'avevela masani lea, e 14mm pe 20mm le lautele o le fusipa'u ma le 900mm le umi o le fusipa'u, e fa'aaogaina mo le faia o pia i le fale. E mafai ona fa'apitoa le palaka e pei o lou atunu'u. 2. E masani ona iai i a matou tagata faʻatau le tasi le masini faʻavevela e tasi ma le 1-2 fasi vevela, ma o le afifiina o oloa e masani ona na o le tasi le fusi faʻavevela ma le tasi le taga manino. Afai e sili atu le aofaʻi i le 500pcs, e mafai ona e faʻapitoa le pusa poʻo le afifiina o le kata lanu. 3. E mafai ona fa'aopoopo i le fusi fa'avevela le dimmer po'o le thermostat, e mafai ona fetu'una'i le dimmer le mana e pulea ai le vevela o le fusi, e sili atu le thermostat nai lo le dimmer ma e maualuga atu le tau, e mafai ona e filifilia lenei mea e tusa ai ma lau maketi. | |
O le fa'avevela fa'asusu o le fusi fa'avevela o le a fa'avevela mālie lau masini fa'avevela e aunoa ma le faia o ni vaega vevela tetele. E masani ona filifilia fusi fa'avevela o le pia nai lo pads fa'avevela aua o le fetu'una'i o le maualuga o le fusi i luga o le masini fa'avevela e fa'ateleina ai pe fa'aitiitia ai le fesiita'iga o le vevela. E aoga tele mo koneteina laiti.
Mo ni taunuuga sili ona lelei, e fa'apipi'i le masini fa'avevela i se masini e pulea ai le vevela ina ia fa'avevela pe a pa'ū le fa'avevela i lalo ifo o le tulaga fa'atulagaina. Afai e te fa'aogaina se potu fa'avevela po'o se isi ituaiga o fa'amālūlū, o le a mafai e le masini e pulea ai le vevela ona fesuia'i i le va o le fa'avevela ma le fa'amālūlū pe a mana'omia.
1. E mafai ona fa'apitoa le umi ma le lautele o le fa'avevela pia, o le mana e tusa ma le 20-30W ma le voltage e 110-230V;
2. I le mulimuli ai i manaʻoga o le maketi, e mafai ona faʻaopoopoina le dimmer, thermostat ma le vevela;
3. E eseese a matou poloka e filifili mai ai.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.















