Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Fusipa'u Fa'avevela Paipa Fa'amamago Silicone Rubber |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Laʻutele o le fusipaʻu | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, ma isi. |
| Umi o le fusipa'u | 2 futu, 3 futu, 4 futu, 5 futu, 6 futu, ma isi. |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O le fusipa'u fa'avevela o le paipa fa'amamago ua faia mo le pa'u silicone, ma o le lanu o le fusipa'u e mumu, lanumoana ma efuefu. E mafai ona faia le lautele o le fusipa'u i le 14mm, 20mm, 25mm ma le 30mm, e mafai ona fa'apitoaina le umi o le fusipa'u i le 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, ma isi mea fa'apena. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
Fusi fa'avevela paipa pa'u siliconeo se fofo fa'avevela lelei, saogalemu, faigofie ona fa'apipi'i, e fetaui lelei mo nofoaga e mana'omia ai le fa'avevela, e pei o le fa'amaluluina o paipa.fusipa'u fa'avevela paipa fa'amamagoei ai le lelei o le maualuga o le malosi, faʻavevela vave, lelei tele o le vevela ma le umi o le ola. O le teteʻe maualuga i le vevela o le mea e faʻavevela aifa'avevela paipa fa'amamago siliconee 300 ° C, o le vevela maualuga o le tautua e e 250 ° C, o le sese o le malosiaga e e 8%, o le teteʻe o le insulation e ≥5 MΩ, o le malosi o le compressive e e 1500v/5s ma o le teteʻe eletise e e 6KV.fusipa'u fa'avevela o le paipa fa'amamagoE matuā talafeagai lava mo nofoaga malulu, o ana galuega autū e aofia ai le fa'amafanafana o paipa vai vevela, fa'amaluluina, aisa ma le kiona ma isi mea fa'apena. O lona tete'e atu i le vevela maualuga, tete'e atu i le malulu ma le tete'e atu i le matua e matuā lelei ai mo le taulimaina o fa'afitauli o le vevela maualalo.
Fa'aaogaina o le Oloa
Pa'u silikonifusi fa'avevela paipaE lelei le fa'atinoga e le susu, e mafai ona fa'aogaina mo nofoaga susu ma e le pāpā ai kesi, masini fa'apisinisi po'o paipa fale su'esu'e, fa'avevela o tane ma tane, fa'avevela ma fa'amafanafana, e mafai ona afifi sa'o i luga o le vaega vevela, fa'apipi'i faigofie, saogalemu ma fa'atuatuaina. E talafeagai mo nofoaga malulu, o le galuega autu o paipa ma le la fa'apitoafusipa'u fa'avevela eletise pa'u siliconeo le fa'amafanafanaga o paipa vai vevela, fa'amaluluina, kiona ma aisa. E iai ona uiga o le tete'e atu i le vevela maualuga, tete'e atu i le malulu maualuga ma le tete'e atu i le matua. O lefusipa'u fa'avevela o le alavai fa'amamagoe mafai ona faʻaaogaina mo le compressor air conditioning, afi, pamu submersible ma isi masini faʻamafanafana fesoasoani; O le malosi dielectric o le ituaiga maualuga-voltage teteʻe e matua malosi lava, ma e talafeagai mo le faʻamafanafana fesoasoani o afi maualuga-voltage ma afi e teteʻe-pa.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














