| Igoa o le oloa | Fa'avevela Fa'amamago o le Potu Malulu mo le Fa'amamāina o le Pa'u Silikon |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Tele | 5*7mm |
| Umi | 0.5M-20m |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela o le Paipa Fa'amamago |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Fa'amaoniga | CE |
| O le umi o le fa'avevela fa'amamago o le potu malulu e 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m, ma isi mea fa'apena, e mafai ona faia le mana i le 40W/M ma le 50W/M, o le umi o le uaea ta'ita'i e 1000mm. E mafai ona fa'apitoa le umi, le malosi ma le voltage o le fa'avevela o le paipa fa'amamago e tusa ai ma mana'oga o tagata fa'atau, o lo'o ia i matou oloa o le fa'avevela o le paipa fa'amamago 220V, ma o le malosi e 40W/M. | |
E vave ma tutusa le fa'avevela o le fa'avevela paipa e fa'aaoga i le silicone rubber, e fa'atuatuaina lona fa'atinoga e tete'e atu ai i le vevela, e malosi lona fetu'una'i, e feso'ota'i sa'o ma vavalalata ma masini fa'avevela, e lelei lona fa'atinoga e tete'e atu ai i le susu ma le 'ele o vaila'au, e mautu lona tulaga lelei, e le faigofie ona tuai, e mafai ona fa'aaogaina i le tausaga atoa. E talafeagai mo ituaiga uma o pusaaisa, mea fa'aopoopo e fa'aaoga mo le fa'amamāina o paipa.
Meatotino fausaga:
(1) O le tele lava o mea e faia i le uaea u'amea nickel-chromium ma le silicone rubber e fa'amafanafana ai, e vave ona fa'avevela, e maualuga le lelei o le vevela ma e umi le ola e fa'aaoga ai.
(2) uaea fa'avevela eletise e le o le alava tioata e fa'ama'aliliina i le fa'avaa autu o le alava tioata, o le fa'amafanafanaga autu e faia i le silicone rubber, e tete'e lelei i le vevela, ma e fa'atuatuaina le fa'amafanafanaga.
(3) Sili ona fetuutuunai, e mafai ona fa'apipi'i sa'o i masini fa'avevela, feso'ota'iga lelei, fa'avevela tutusa.
1. Tete'e lelei i le vevela. O le mea atoa e fa'aaogaina ai le silicone rubber e fai ma mea e fa'amafanafana ai ma fa'avevela ai (e aofia ai le uaea eletise), ma o le vevela o le galuega e -60 i le +200°C.
2. Lelei le fa'avevela: E ala i le fa'atupuina o le vevela, fa'avevela tuusa'o, maualuga le lelei o le vevela, fa'avevela pu'upu'u e ausia ai le aafiaga.
3. Fa'atinoga fa'ale eletise fa'atuatuaina: A tu'ua e fusi fa'avevela eletise ta'itasi le falegaosimea, e pasia le tete'e malosi o le DC, le voltage maualuga ma le tete'e i le insulation e fa'amautinoa ai le lelei.
4. Malosi le fausaga, fetuutuunai ma faigofie ona punou; Tuufaatasia ma le vaega atoa o le siʻusiʻu malulu, e leai se vaega e fusifusia ai. Fausaga talafeagai, faigofie ona faapipii.
5. Malosi le mamanuina: o le umi o le fa'avevela, le umi o le uaea, le voltage fa'atulagaina ma le mana e fuafuaina e le tagata fa'aoga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













