Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Paipa Fa'amamago mo le Pa'u Silikoni |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Tele | 5*7mm |
| Umi o le fa'avevela | 0.5M-20M |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O le mana o le Silicone Rubber Drain Pipe Heater e 23W/M, e mafai foi ona faia isi mana, e pei o le 20W/M, 50W/M, ma isi. Ma le umi ofa'avevela paipa fa'amamagoe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, ma isi. O le umi e mafai ona faia i le 20M. O le afifi ofa'avevela paipa fa'amamagoe tasi le mea fa'avevela ma le tasi le taga toe fa'aleleia, o le aofa'i o le taga fa'apitoa e sili atu i le 500pcs mo umi ta'itasi. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
E tusa lava pe sili atu ona leaga le tau, o le uaea fa'avevela o paipa fa'amamago pa'u silicone ua faia e fa'asaoina ai au paipa fa'amamago ma tu'uina atu ai le fa'atinoga sili ona lelei. O fa'avevela fa'amamago e iai uiga lelei e tete'e atu ai i le vai ma puipuia ai le susu e maua ai le fa'agaoioiga fa'atuatuaina i le tausaga atoa. O lenei fa'avevela ua faia e toe fa'avevela lelei ai au paipa u'amea po'o palasitika vai malulu, ina ia mafai ona e fa'atofa i le fa'alavelave o paipa aisa.
O se tasi o fa'amanuiaga autū o masini fa'avevela paipa fa'amamago o lo latou fetu'una'i, lea e faigofie ai ona fa'apipi'i i luga o le tele o ituaiga paipa fa'amamago. O lona mamanu fetu'una'i e mautinoa ai le fetaui lelei, fa'aitiitia ai le leiloa o le vevela ma fa'aleleia atili ai le aoga i itu uma. E faigofie ona e puipuia au paipa ma lagona le saogalemu i le iloa o le fa'aputuina o le aisa o le a le toe mana'omia ai ni toe fa'aleleia taugata o paipa i ni auala faigofie o le fa'apipi'iina.
Fa'amatalaga o le Oloa
1. Fuafuaga e le susu:ia mautinoa e mafai e le fusipa'u fa'avevela ona galue ma le saogalemu i se siosiomaga susū, e puipuia ai le pu'upu'u ma le fa'aleagaina .
2. Puipuiga vaega lua: e maua ai le puipuiga faaopoopo mo le saogalemu, faʻaitiitia ai le lamatiaga o le tafe o le eletise.
3. So'oga fa'apipi'i:Ia mautinoa o le vaega e feso'ota'i ai le fusipa'u fa'avevela e lelei le fa'amaufa'ailogaina ma le tumau.
4. Mea e taofia ai le pa'u silicone: talafeagai mo le tele o le vevela, mai le -60℃ i le +200℃, talafeagai mo le tele o siosiomaga faigata.
5. Mea e fa'avevela ai le tino:e masani ona faʻaaogaina le nickel-chromium poʻo le copper-nickel alloy, o nei mea e lelei le faʻaaogaina o le eletise ma e teteʻe atu i le vevela maualuga.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














