| Igoa o le oloa | O le Fa'avevela Paipa Fa'amamago Silikoni Pa'u |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Lautele | 20mm, 25mm, 30mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | 0.5M-20M, pe fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O lefa'avevela paipa fa'amamagoe mafai ona faʻaaogaina mo le laina paipa ma e mafai foi ona faʻaaogaina e faʻamama ai le ala ea o le chiller. O le lautele o le fusipaʻu o lefa'avevela paipa fa'amamagoO le fusipa'u e 20mm, 25mm, 30mm ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'apitoaina le umi mai le 1M i le 20M, so'o se isi umi e mafai ona fa'apitoaina e tusa ai ma mana'oga. O lefusipa'u fa'avevela alavai siliconee mafai ona faia 20W i le mita, 30W i le mita poʻo le 40W i le mita; Afai e te manaʻomia le faʻapitoaina o isi mana, faʻamolemole faʻafesoʻotaʻi matou muamua. | |
Fa'avevela paipa fa'amamagoO le uaea o se fofo lauiloa ma lelei mo paipa e fa'amafanafana ai ma tete'e atu ai i le aisa.Fa'avevela paipa fa'amamagoe pu'upu'u le fesuia'iga o le vevela, e umi se vaitaimi e mautu ai le vevela, e fetaui lelei mo le fa'aaogaina mo se taimi umi, ma e itiiti le vevela e fa'aaoga (malosiaga eletise) nai lo le fa'avevela eletise.
O fa'amanuiaga o seuaea fa'avevela alavaie aofia ai le lelei tele o le fa'avevela, fa'aitiitia le fa'aaogaina o le malosi, faigofie o le fausiaina ma le fa'apipi'iina, faigofie o le mamanu, leai o se fa'aleagaina o le siosiomaga, umi le ola o le tautua, ma isi mea. Ina ia ausia mana'oga masani o le fa'agaoioiga o le fa'avevela, fa'amafanafana, po'o le tete'e i le aisa, e galue e ala i le tufatufaina atu o se aofa'iga patino o le vevela e ala i le auala e su'e ai le vevela ma fa'aopoopoina le leiloa o le paipa e su'e ai le vevela e ala i le fesuia'iga tuusa'o pe le tuusa'o o le vevela.
A uma ona fa'agaoioi le masini fa'amālūlū mo sina taimi, e fa'a'aisa lau o le ili ma e tatau ona fa'amalūlūina ina ia fa'asa'olotoina ai le vai ua liusuavai mai le fale teuoloa e ala i le paipa fa'amamago. I le taimi o le fa'agasologa o le fa'amamago, e masani ona fa'a'aisa le vai i totonu o le paipa fa'amamago ona o se vaega o le vai o lo'o i totonu o le fale teuoloa malulu. O auala e lua e puipuia ai lenei mea o le fa'apipi'iina lea o uaea fa'avevela i paipa fa'amamago ma fa'avevela paipa fa'amamago ina ia mafai ai ona fa'asa'oloto lelei le vai pe a uma ona fa'a'aisa.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














