| Igoa o le oloa | Kamupani gaosi oloa mo le fa'avevela o le pa'u silicone |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Foliga | faatafafā, suqare, lapotopoto, soʻo se foliga faapitoa |
| Voltage | 12V-230V |
| Malosiaga | e le mafai ona sili atu i le 2.5W i le cm² |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela Pa'u Silikoni |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 500mm, pe fa'apitoa |
| Pipi'i 3M | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Fa'amaoniga | CE |
| O le JINGWEI HEATER o le kamupani gaosi oloa e gaosia ai le silicone rubber heating pad, e silia ma le 20 tausaga o fa'apitoa i le heater, e mafai ona fetu'una'i le tele ma le foliga o le silicone heating pad. E mafai ona fa'aopoopo i ai le kelu 3M ma le pulea o le vevela i le silicone rubber heater. Afai e te mana'o ia aua ne'i sili atu le vevela o le silicone heating fat i le maualuga o le vevela ua setiina, e na'o se mea e fa'atapula'a ai le vevela e mafai ona e fa'aopoopo i ai, o le tau o le a maualalo tele nai lo le pulea o le vevela. Afai e te pulea le vevela o le silicone heating fat i ni vaega, o le a sili atu ona talafeagai le pulea o le vevela nai lo le tapula'a o le vevela. Ma o le fa'avevela pa'u silicone e lua a matou ituaiga o le puleaina o le vevela, o le tasi o le puleaina o le vevela e ala i le lima (o le vevela e 0-80 ℃ ma le 30-150 ℃), o le isi o le puleaina o le vevela numera (o le vevela e 0-200 ℃), e mafai ona fetu'una'i le vevela, ma e mafai fo'i ona fetu'una'i le puleaina numera i le taimi. | |
E mafai e pad fa'avevela e fai i le silicone rubber ona maua ai le maualuga o le watt a'o fa'atumauina pea le fetu'una'i. E mafai ona fa'asalalau le vevela i le mea e sili ona mana'omia.
E mafai e lenei fa'avevela pa'u silicone ona fa'aleleia atili le fesiitaiga o le vevela, fa'avavevave le fa'avevela muamua ma fa'aitiitia ai le mana'omia o le eletise. Talu ai e la'ititi ni mea e vavae'ese ai vaega mai vaega, e vave ma lelei le fesiitaiga o le vevela.
O le malosi ma le fetuutuuna'i o le fa'avevela pa'u silicone e fa'amalosia i le alava tioata. O le fausiaina o le fa'avevela pa'u silicone e faia ai se fa'avevela manifinifi tele, ma talafeagai ai mo fa'aoga e le lava le avanoa. O pa'u fa'avevela pa'u silicone e maua ai le fa'atinoga mautu ma e mafai ona tu'uina atu le tele o le wattage nai lo fa'avevela eletise polyimide.
1) Meafaigaluega e fesiitai ai le vevela;
2) Puipuia le tafe o le ea i totonu o afi po'o kapoti o mea faigaluega;
3) Puipuiga mai le aisa po'o le fa'asusu i totonu o pusa o lo'o i ai masini eletise, mo ni fa'ata'ita'iga: pusa fa'ailoilo feoa'iga, masini teu tupe otometi, paneta e pulea ai le vevela, pusa o valve e pulea ai le kesi po'o le vai
4) Faiga fa'apipi'i tu'ufa'atasi
5) Fa'avevela o le faiga o le semiconductor
6) Meafaigaluega mo le fa'agaoioiga o mea'ai
7) O masini fa'avevela afi va'alele ma le alamanuia o le ea
8) Palu ma isi ipu ma le puleaina o le mafiafia ma le teuina o le ʻapamemea
9) Meafaigaluega faafoma'i e pei o masini e iloilo ai le toto, masini manava faafoma'i, masini fa'avevela o paipa su'ega, ma isi mea fa'apena.
10) Fa'amamago o laminates palasitika
11) Mea fa'aopoopo i komepiuta e pei o masini lomitusi laser, masini kopi
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



