| Igoa o le oloa | Fa'avevela Pa'u Silikoni ma le Pulea o le Vevela |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Mafiafia | 1.5mm |
| Voltage | 12V-230V |
| Malosiaga | fa'apitoa |
| Foliga | Lapotopoto, sikuea, tafatolu, ma isi. |
| Kelu 3M | e mafai ona fa'aopoopoina |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela Pa'u Silikoni |
| Termianl | Fa'apitoa |
| Afifi | katuni |
| Fa'amaoniga | CE |
| E mafai ona fa'apitoa le tele ma le malosi o le Silicone Rubber Heating Pad e pei ona mana'omia, e mafai ona faia le foliga e lapotopoto, faatafafā, sikuea po'o so'o se foliga fa'apitoa. E mafai ona faia le voltage i le 12V-240V. | |
O le pad fa'avevela pa'u silicone o se elemene fa'avevela fetu'una'i e faia mai le pa'u silicone ua fa'apipi'iina i mea e tafe ai le eletise, e pei o le nickel po'o le carbon particles. A pasia se eletise i totonu o vaega e tafe ai le eletise, e vevela ma fa'atupuina ai le mafanafana. O le mea e fa'aaogaina ai le pa'u silicone e filifilia ona o lona fetu'una'i, tumau, ma le tete'e atu i le vevela maualuga. O pad fa'avevela pa'u silicone e masani ona fa'aaogaina i galuega e mana'omia ai se mea e mafolafola, fetu'una'i, ma tutusa le vevela.
* Afai ei ai ni ou manaʻoga faʻapitoa, e mafai foʻi ona matou faʻapitoa mo oe.
1. Fetuutuunai ma le Mafai ona Fa'aoga
E fetuutuunai pad fa'avevela e fai i le silicone rubber ma e mafai ona fa'apitoa ina ia fetaui ma ituaiga eseese o foliga ma lapopo'a, ma avea ai ma mea lelei mo fa'aoga e iai foliga e le masani ai pe lavelave.
2. Fa'avevela Tutusa
E ofoina atu e pad fa'avevela pa'u silicone le tufatufaina tutusa o le vevela i luga o le mea fa'avevela atoa, ma fa'amautinoa ai o lo'o tufatufaina tutusa le vevela ma e leai ni vaega vevela pe malulu.
3. Fa'avevela Lelei
E lelei tele le fala fa'avevela i le pa'u silicone i le fa'aliliuina o le vevela ma e itiiti le malosi e mana'omia e fa'atumauina ai le vevela tutusa, ma avea ai ma fofo taugofie mo fa'avevela.
4. Tete'e i le Vevela Maualuga
E lauiloa le silicone rubber i lona tete'e atu i le vevela maualuga, lea e talafeagai ai mo galuega e mana'omia ai le fa'avevela i le vevela maualuga.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









