| Igoa o le oloa | SS304 Tubular W10134009 Elemene Fa'avevela o le Masini Fufulu Ipu mo Whirlpool |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 8.0mm |
| Tele | 9 x 8 x 2.1 inisi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Voltage | 110V |
| Malosiaga | fa'apitoa |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Aofa'i o le pusa pepa | 30 fasi pepa e tasi le atigipusa |
| Fa'amaoniga | CQC/CE |
| O lenei elemene fa'avevela W10518394/W10134009 e fa'aaogaina i masini fufulu ipu. O le elemene fa'avevela o le masini fufulu ipu e fa'aopoopoina ai le vai vevela i le taimi o le fa'agasologa o le fufuluina o ipu ma fesoasoani e fa'amago ipu i le fa'ai'uga o le fufuluina o ipu. O oloa e ausia pe sili atu i le tulaga lelei o fa'amatalaga a le OEM ma ua fa'ata'ita'iina lelei e le kamupani gaosi oloa. 1. O lo'o aofia i le afifi: W10518394/W10134009 o le elemene fa'avevela o le masini fufulu ipu e aofia ai le 1 elemene fa'avevela, 2 fa'amau fa'avevela. 2. Fa'ata'ita'iga fetaui: Elemene fa'avevela o le masini fufulu ipu mo Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag. 3. Fa'apipi'iina: Motusi le sapalai eletise a'o le'i fa'apipi'iina lenei vaega. Ofu ni totigilima faigaluega e puipui ai ou lima. Fa'aaoga se ki e mafai ona fetu'una'i, se sikulivilivae, ma se pliers isu nila. E mafai ona e mauaina ni vitio toe fa'aleleia i luga o le YouTube ma mulimuli i ai e fa'apipi'i ai, aua e tele vitio e fai oe lava ia e mafai ona fesoasoani e ta'ita'ia oe i le toe fa'aleleia ma sefe ai au selau tala nai lo le vala'auina o se tagata toe fa'aleleia e fa'aleleia mea e mafai e tagata e ona fale ona faia lava e i latou! | |
O le elemene fa'avevela o le masini fufulu ipu W10518394/W10134009 ua fa'aleleia atili e fa'aopoopoina ai le vai vevela i le taimi o le ta'amilosaga fufulu ipu ma fesoasoani e fa'amago ipu i le fa'ai'uga o le ta'amilosaga. O le elemene fa'avevela o le masini fufulu ipu W10134009 o le a fa'aitiitia ai le malosi, tatalia le vevela maualuga, ma fa'avevela tutusa. A fa'apipi'i i totonu o se masini fufulu ipu, o le a le fa'amaluluina ai le pakete palasitika i totonu. Afai e le fa'amago e le masini fufulu ipu le ta'amilosaga, e le amata pe tafe le masini fufulu ipu, e moli le moli fa'amama i luga o le laupapa fa'atonutonu, e le fa'avevela vaega, ma e le vevela le vai i totonu o le masini fufulu ipu, e tatau ona sui vaega.
E manaʻomia le gauai atu i le faʻapipiʻiina:
Motusia le sapalai eletise a'o le'i fa'apipi'iina le mea fa'avevela o le masini fufulu ipu whirlpool e sui ai. Fa'aaoga se ki e mafai ona fetu'una'i, se sikulivilivae, ma se plier isu nila. E mafai ona e mauaina le vitio toe fa'aleleia i luga o le YouTube ma mulimuli i ai e fa'apipi'i ai le mea fa'avevela. A uma ona fa'amau le mea fa'avevela dai, e tatau ona tautau ma 'aua ne'i pa'i sa'o i le pito i lalo palasitika o le masini fufulu ipu.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














