Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela o le Pusa'aisa e Fa'amaluluina ai le Aisa |
| Mea e Fa'amama ai le Ea | Pa'u silikoni |
| Lapoa o le uaea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ma isi. |
| Umi o le fa'avevela | fa'apitoa |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | uaea fa'avevela fa'amamā |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| O le fa'amalūlūinaumi o le uaea fa'avevela o le pusaaisa, e mafai ona fa'apitoa le voltage ma le eletise e pei ona mana'omia. E mafai ona filifilia le lautele o le uaea i le 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ma le 4.0mm. E mafai ona lalagaina le laualuga o le uaea i le firberglass, alumini po'o le u'amea e le gaoia. O lefa'avevela uaea fa'amamagoO le vaega fa'avevela ma le uaea feso'ota'i e mafai ona fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u po'o le paipa fa'aumiumi puipui e lua, e mafai ona e filifilia e tusa ai ma ou lava mana'oga fa'aoga. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
O leuaea fa'avevela ua lalagainao le faʻateleina lea o le vaega o le uʻamea e le gaoia, vaega o le uʻamea alumini ma le vaega o le uʻamea fiberglass e faʻavae i luga o le uaea faʻavevela silicone muamua (o le ata o le oloa o loʻo faʻaalia ai leuaea fa'avevela u'amea e le gaoia), ona o le faʻateleina o le vaega faʻapipiʻi, ua faʻateleina ai le aafiaga puipuia i le faʻapipiʻiina ma le faʻaaogaina, e masani ona faʻaaogaina i le teuina malulu o le faʻavaa o le faitotoʻa o le pusaaisa ma isi aafiaga e faʻamalulu ai.
O le uaea fa'avevela o le silicone rubber e aofia ai le tino alava, uaea fa'avevela u'amea ma le insulator silicone rubber. O le fausaga e vaevaeina i le fausaga fa'ata'amilomilo, fausaga tele-core, fausaga uaea e tasi ma le fausaga vaega lua. E galue e ala i le fa'avevela eletise. O le faiga o le u'amea fa'avevela u'amea i luga o le tino alava e maua ai se tete'e patino, ona afifi lea o se vaega o le silica gel i fafo atu o le totonugalemu fa'avevela fa'ata'amilomilo e fai ma mea e fa'amafanafana ai ma fa'avevela ai. O le fua faatatau o le liua o le vevela o le uaea vevela silica gel e maualuga atu, e o'o atu i le 98%. E patino i le ituaiga fa'avevela eletise. E talafeagai mo le fa'agasoloina o oloa eletise, togafitiga fa'afoma'i vevela, tausiga o le soifua maloloina o le lomilomi, eletise tropics, oloa e fa'aitiitia ai le mamafa, ma isi mea, e mafai ona faia se matafaioi fa'aopoopo fa'avevela.
Fa'ailoga o le Oloa
1, Mea fa'avevela uaea: nickel chromium alloy, Constantan, copper-nickel alloy, ma isi;
2. Uaea fa'avevela fa'alava aluminifausaga: o le vaega i totonu o le uaea fa'avevela fa'asolosolo po'o le mea fa'avevela sa'o; o le vaega i fafo o le uamea e le gaoia pe o le alumini e lalagaina, e lua vaega o le vaega fa'amafanafana i totonu ma fafo, o le vaega fa'amafanafana e faia i le silica gel, o le vaega fa'amafanafana i totonu o le uaea apamemea e lalagaina e fai ma vaega puipuia, ma o le vaega puipuia e ufiufi i le silica gel mo le vaega fa'amafanafana i fafo. Tete'e maualuga i le vevela, tete'e i le ofuina, tete'e malosi i le tensile;
3, Su'ega punou: e silia ma le 5,000 taimi, e leai se mea e le masani ai;
4, Su'ega fa'amamago: e silia ma le 25,000 taimi, e leai se mea e le masani ai;
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













