| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Paipa mo le Falai Loloto Uamea e le Fa'agaoioia |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela o le Fryer |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le JINGWEI heater o le kamupani gaosi paipa fa'avevela loloto fa'apolofesa, e silia ma le 25 tausaga o matou fa'aaogaina paipa fa'avevela eletise fa'apitoa.O le mana oelemene fa'avevela o le falai suāu'ue mafai foi ona faʻapitoa e pei o manaʻoga. O le ulu o le paipa matou te masani ona faʻaaogaina le flange, o mea flange e iai a matou uʻamea e le gaoia poʻo le kopa. | |
O fa'avevela paipa fa'apala loloto u'amea e le gaoiao ni elemene fa'avevela eletise fa'ata'amilomilo ma ulu fa'avevela e lua. Puipuia i le ufi u'amea e le gaoia. O fa'avevela ulu-lua e masani ona fa'aaogaina e fa'avevela ai mea malo, e pei o masini fa'avevela tui po'o ni meafaigaluega eseese, ma e mafai fo'i ona fa'aaogaina fa'avevela ulu-lua e fa'avevela ai le vai po'o le kesi i lalo o nisi tulaga. O le filifiliga o tekinolosi o le a fa'alagolago i fa'amatalaga fa'apitoa mana'omia ma le fa'aoga. A e le o mautinoa i le oloa e te mana'omia, matou te fautuaina le fofo sili mo oe e tusa ai ma ou mana'oga. O fa'avevela paipa e fa'apitoa i foliga eseese e fa'afetaui ai mana'oga o tagata fa'atau mo le fa'atofuina sa'o i vai e pei o le vai, suau'u, vaila'au fa'amama ma fofo fa'agasologa, mea ua liusuavai, ma le ea ma kesi.
1. Matou te ofoina atu faʻataʻitaʻiga masani faʻapea foʻi ma faʻataʻitaʻiga faʻapitoa
2. Matou te ofoina atu ni lautele eseese o paipa e pei o le 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5mm, 16mm & 18mm
3. Matou te ofoina atu mea eseese mo le ufi. E mafai ona maua i mea eseese e pei o le Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Kopa ma le Titanium.
4. Matou te ofoina atu foliga eseese e pei ona manaʻomia e tagata faʻatau: faʻavevela faʻatofu ma le flange poʻo le vili, faʻavevela faʻamaonia pa
5. E maua filifiliga eseese mo le terminal
6. E maua foliga ma lapopo'a eseese
7. Tumau ma umi atu lona ola
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














