| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Fa'atofu Uamea e le Pipi'i |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Mea fa'aputu | 8.5mm |
| Umi | Tagai i le laulau o loo i lalo |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Voltage | 110-480V, fa'apitoa |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'atofu |
| Mea fa'aputu | SS201, SS304, po'o le fa'apitoa |
| Mea fa'apipi'i | SS201, SS304, po'o le fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| O le umi masani o le paipa fa'avevela o le flange vai e L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, ma isi mea fa'apena. O le tele o le flange e iai a matou DN40 ma le DN50. A'o le'i faia se su'esu'ega, e tatau ona e auina mai ia i matou le umi o le paipa ma le tele o le flange, so'o se umi fa'apitoa ma le lautele fa'apitoa o le paipa e mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. | |
O le fa'avevela fa'asusu e fa'aaogaina mo toetoe lava o ituaiga uma o masini fa'avevela. E faigofie ona fausia ma e sili ona mautu fa'amekanika ma eletise i le taimi e tasi. O le fa'avevela fa'asusu e fa'apipi'i i totonu o le fa'asusu ua fa'atulagaina mo le fa'aaogaina i vai, mo se fa'ata'ita'iga, vai. O le fa'avevela fa'asusu e fa'apitoa mo kapoti po'o alavai e fa'avevela ai le ea. E faigofie ona fa'apipi'i, pulea ma tausia le fa'avevela flange. E tulaga ese le mamanu e tusa ai ma ou mana'oga. Mo le siosiomaga e 'ele'elea, e sili atu le mea e fa'avevela ai e le titanium. E maua fo'i le ufi fa'aopoopo o le teflon.
* Afai ei ai ni ou manaʻoga faʻapitoa, e mafai foʻi ona matou faʻapitoa mo oe.
1. E mafai ona fa'apitoa le tele, umi, lautele o le paipa, le mana ma le voltage e pei ona mana'omia
2. e fetaui le flange ma le tane vai masani po'o lau lava tane fa'avevela fa'apitoa
3. O le fogāeleele uamea e valiina i le eletise
4. Sapalaiina fa'atasi ma le silicon sealing washer e fetuutuunai ma e le susu i le vai
O le elemene fa'avevela e fa'asusu i le u'amea e le gaoia o se elemene fa'avevela e umi ma lelei e masani ona fa'aaogaina i fa'avevela vai. E maualuga lona tete'e atu i le 'ele ma e mafai ona fa'agaoioia i le vevela maualuga, ma avea ai ma mea lelei mo le fa'aaogaina i alamanuia ma pisinisi.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














