| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Tubular Finned Strip |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, ma isi |
| Foliga | Sa'o, foliga U, foliga W, pe fa'apitoa |
| Voltage tete'e | 2,000V/min |
| Tete'e fa'amama | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Finned |
| Nofoaga e Fa'ai'u ai | Ulu pa'u, flange |
| Umi | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE, CQC |
| O le foliga oelemene fa'avevela paipa apa'aue sa'o, U, W, ma so'o se foliga fa'apitoa fa'apitoa. E mafai ona filifilia le lautele o le paipa 6.5mm po'o le 8.0mm, e mafai ona fa'apipi'i le ulu o le paipa i le flange po'o le fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u.Elemene fa'avevela ua fa'a'apa'apaua fa'apitoa le tele e tusa ai ma mana'oga a le tagata o tausia. | |
Paipa fa'avevela e iai ni apa'auO mea gaosi e aofia ai le uʻamea e le gaoia le lelei, le pauta magnesium oxide ua suia, le uaea eletise eletise e tetee atu i le malosi, le masini faʻavevela uʻamea e le gaoia le malosi, e ala i meafaigaluega gaosiga ma tekinolosi faʻaonaponei, ma le pulega lelei atoatoa, e tusa ai ma manaʻoga o le tagata faʻaoga mo se mamanu talafeagai, faigofie ona faʻapipiʻi ma faʻaaoga. E tele ituaiga opaipa fa'avevela ea e iai apa'au,e aofia ai le paipa fin ua fuli, paipa fin ua fa'apipi'iina ma isi ituaiga, e fa'afetaui ai mana'oga eseese. tulaga fa'aoga
1. O le fa'avevela o mea fa'akemikolo i le alamanuia fa'akemikolo, o le fa'amagoina o nisi pauta i lalo o se mamafa patino, o le fa'agasologa fa'akemikolo ma le fa'amagoina i luga o le ea e ausia uma e ala i lepaipa fa'avevela eletise e iai apa'au.
2. Fa'avevela o le hydrocarbon, e aofia ai le suāu'u mata o le penisini, suāu'u mamafa, suāu'u penisini, suāu'u fa'avevela, suāu'u fa'a'asu, ma le paraffin.
3. Vai fa'agasolo, ausa vevela tele, masima ua liusuavai, kesi naitorosene (ea), kesi vai ma isi vai e mana'omia ona fa'avevela.
4. Ona o le fausaga fa'aonaponei e tete'e atu i le pa o leelemene fa'avevela eletise ua fa'apa'u, e mafai ona faʻaaogaina lautele meafaigaluega i vailaʻau, militeri, suauʻu, kesi masani, fausaga i fafo, vaʻa, nofoaga eliina ai minerale ma isi nofoaga e teteʻe i le pa.
O lefa'avevela ea e iai apa'au paipae faʻaaogaina lautele i le gaosiga o masini, taʻavale, ie, meaʻai, masini eletise i totonu o fale ma isi alamanuia, aemaise lava i le alamanuia o le ea malulu ma le ie pupuni ea. E tusa ai ma lipoti, o lepaipa fa'avevela e iai apa'aue sili ona lelei i le fa'avevela o le suāu'u ma le suāu'u penisini.Fa'avevela ea e iai ni apa'aue faʻaaogaina lautele i alamanuia ma alamanuia o vailaʻau, lea e manino lava i tagata uma. O le filifiliga o paipa fin e matua taua tele foi, filifili se leleipaipa fa'avevela finmo tagata faʻatau o se mea faigata tele, pe o se tau lelei e faʻatau ai oloa e le faʻamalieina, faʻatau se mea talafeagai ma e le talafeagai mo le faʻaaogaina i a latou lava masini, pe faʻapefea ona filifili se mea taugofieelemene fa'avevela o le fin.
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















