| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela Fa'amama mo le Evaporator |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | Sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Mea fa'aputu | SS304, SS312, ma isi. |
| Umi o le uaea ta'ita'i | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| E mafai ona filifilia le lautele o le matou paipa fa'avevela o le elemene fa'amamago e 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'apitoa le fa'amatalaga o le fa'avevela fa'amamago e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'atau. E mafai ona fa'amafanafana le paipa fa'avevela fa'amamago ma o le lanu o le paipa o le a lanumeamata pogisa pe a uma ona fa'amafanafana. | |
O le elemene fa'avevela e fa'amamā ai ua mamanuina mo le fa'amamāina o mea malo o ituaiga eseese o pusaaisa ma pusaaisa. E fa'aaogaina le u'amea e le gaoia e fai ma mea fa'avae. So'o se foliga e tusa ai ma mana'oga o le tagata fa'aoga. O nei meatotino o le oloa e fa'amamāina lelei, E sili ona lelei le tete'e atu i le ele, e tete'e atu i le pala ma le pala. E saogalemu ma fa'atuatuaina le paipa fa'avevela e fa'atino ai le fa'atinoga e tete'e atu ai i le susu lea na maua ai le pateni a le atunu'u.
Fa'alagolago i masini fa'ama'alili pusaaisa ua mamanuina ma le fa'aeteete mo pusaaisa ma evaporators fa'apisinisi e maua ai le tulaga lelei sili ona lelei, fa'apitoa ma le puipuiga e fa'amautinoa ai fofo lelei mo le fa'ama'alili i siosiomaga fa'amālūlūina fa'apitoa.
1. O le elemene fa'avevela e fa'amalūlūina e fa'aoga i totonu o le pusaaisa, pusaaisa, evaporator, masini malulu, ma le condenser.
2. O le mea e fai ai le paipa o le Incoloy840, 800, uʻamea e le pala 304, 321, 310S, alumini.
3. O le lautele o le paipa e 6.5 mm, 8 mm, 8.5mm, 9mm, 10mm, 11mm & 12mm, 14mm, 16mm ma isi mea faapena.
4. Vevela o le si'osi'omaga: -60°C ~ +125°C
5. Malosiaga maualuga i le Su'ega: 16,00V/ 5S
6. Malōlō o le pito feso'ota'iga: ≥50N
7. Neoprene ua mamanuina i le vevela maualuga
8. E mafai ona gaosia i le umi talafeagai
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














