Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Elemene Fa'avevela o le Pusa'aisa Fa'amamago |
| Tete'e i le Puipuiga o le Tulaga o le Susū | ≥200MΩ |
| A maeʻa le Suʻega o le Vevela Susū, Teteʻe i le Faʻavevela | ≥30MΩ |
| Tulaga o le Susū o le Tafe o le Tafe | ≤0.1mA |
| Avega o le Luga | ≤3.5W/cm2 |
| Lapoa o le paipa | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ma isi. |
| Foliga | sa'o, foliga U, foliga W, ma isi. |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Elemene Fa'avevela Fa'amamago |
| Umi o le paipa | 300-7500mm |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 700-1000mm (fa'apitoa) |
| Fa'amaoniga | CE/CQC |
| Ituaiga o le nofoaga fa'ai'u | Fa'apitoa |
| O le Elemene Fa'avevela o le Fa'amamago o le 'Aisa e fa'aaogaina mo le fa'amaluluina o le ea malulu, o lona foliga vaaia lea.paipa fa'avevela fa'amamao le ituaiga AA (paipa sa'o fa'alua), o le umi o le paipa e mulimulita'i i le tele o lau ea-malulu, o la matou fa'avevela fa'amamago uma e mafai ona fa'apitoa e pei ona mana'omia. O le lautele o le paipa fa'avevela o le pusaaisa fa'amamā e mafai ona faia i le 6.5mm po'o le 8.0mm, o le paipa ma le vaega uaea u'amea o le a fa'amaufa'ailogaina i le ulu pa'u. Ma e mafai fo'i ona faia le foliga i le foliga U ma le foliga L. O le malosi o le paipa fa'avevela fa'amamā o le a gaosia i le 300-400W i le mita. | |
Fa'atulagaga o le Oloa
Fa'aaogaina se uaea tete'e e fa'asusu i le magnesium oxide, ua oomiina, ma puipuia e se ufi u'amea, o le elemene fa'avevela o le pusaaisa e fa'aaogaina ai tekinolosi ua fa'amautuina ma ua fa'amaonia. A mae'a ona fa'avevela, e mafai ona fa'afoliga elemene fa'avevela o le pusaaisa i ni foliga eseese e fa'atatau i le avanoa e maua ma mana'oga fa'avevela. A mae'a ona fa'aitiiti le paipa, e fa'aaogaina e vaega e lua se fa'amaufa'ailoga pa'u fa'apitoa e fa'aaoga ai le elemene fa'avevela o le pusaaisa eletise e fa'afoliga i masini fa'amālūlū e pei ona masani ai. E le gata i lea, e mafai ona fa'afoliga i so'o se foliga e fetaui ma mana'oga a le tagata fa'aoga.
Fa'avevela Fa'amamago mo le Fa'ata'ita'iga o le Air-cooler
Fa'aaogaina o le Oloa
O le malosi lelei o le fa'amalūlūina o le elemene fa'avevela o le pusaaisa e fa'amalūlūina ai le ea e fa'aaoga lautele ai i totonu o pusaaisa, pusaaisa, ea malulu ma isi masini eletise i totonu o le fale. I le taimi lava e tasi, e fa'aaoga fo'i le elemene fa'avevela o le pusaaisa i le matata o masini e iloa ai le maualuga o le vai, masini fa'avevela, taimi ma isi meafaigaluega, ma o lona fa'atinoga mautu ma fa'atuatuaina ua lauiloa lautele i le alamanuia.
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Fefa'ataua'iga Eseese
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















