Fa'atulagaga o le Oloa
O le EasyHeat Heating Cable o se fofo eletise maualuga le faatinoga e fa'aitiitia ai le vevela ua mamanuina mo le puipuiga mai le aisa ma le tausiga o le vevela i totonu o fale, pisinisi, ma fale gaosi oloa. Faatasi ai ma le tekinolosi fa'atonutonu e ia lava pe otometi le thermostat, e puipuia lelei ai paipa, taualuga, ma alavai mai le aisa e tusa lava pe matua malulu (-40°F/-40°C), ma fa'amautinoa ai le fa'aauauina o galuega ma fa'aitiitia ai le fa'aaogaina o le malosi.
1. Ua uma ona fa'apotopoto ma sauni mo le fa'apipi'iina, o le uaea fa'avevela EasyHeat e taofia ai paipa mai le aisa, ma taofia ai le tafe o le vai i le -40°
2. O le uaea fa'avevela EasyHeat e fa'agaoioia i le 120 VAC po'o le 240 VAC ma e fa'aaogaina i paipa vai u'amea
3. Leai se thermostat, leai se plug
4. Talafeagai mo le fa'apipi'iina i fafo mo paipa fa'amālūlūina, fa'asusu, ma paipa ea malulu e mafai ona aisa tele
5. E mafai ona fa'apitoa le umi mai le 1m-20m, 23W/M.
Fa'atulagaga o Oloa
| Igoa o le oloa | Uaea Fa'avevela EasyHeat mo Paipa Vai e Le'i Fa'a'aisa |
| Meafaitino | Pa'u silikoni |
| Tele | 5*7mm |
| Umi o le fa'avevela | 0.5M-20M |
| Umi o le uaea ta'ita'i | 1000mm, pe fa'apitoa |
| Lanu | paʻepaʻe, efuefu, mumu, lanumoana, ma isi. |
| MOQ | 100 fasi |
| Voltage tete'e i le vai | 2,000V/min (vevela masani o le vai) |
| Tete'e fa'amama i le vai | 750MOhm |
| Fa'aaoga | Fa'avevela paipa fa'amamago |
| Tusipasi | CE |
| Afifi | tasi le fa'avevela ma le tasi le taga |
| Kamupani | falegaosimea/tu'uina atu/gaosimea |
| O le mana o le savali i totonu o le fa'avevela laina paipa e 40W/M, e mafai foi ona faia isi mana, e pei o le 20W/M, 50W/M, ma isi. Ma le umi ofa'avevela paipa fa'amamagoe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, ma isi. O le umi e mafai ona faia i le 20M. O le afifi ofa'avevela paipa fa'amamagoe tasi le mea fa'avevela ma le tasi le taga toe fa'aleleia, o le aofa'i o le taga fa'apitoa e sili atu i le 500pcs mo umi ta'itasi. O loʻo gaosia foʻi e le Jingwei heater le faʻavevela eletise faifai pea, e mafai ona tipiina e oe lava le umi o le uaea faʻavevela, e mafai ona faʻapitoaina le eletise 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, ma isi. | |
Taiala Fa'apipi'i (Uaea AHB Free Free)
1. Saogalemu Muamua: Faaaoga na'o le eletise e 120V po'o le 240V ua puipuia e le GFCI. Ia mautinoa ua tape le eletise i le taimi e fa'apipi'i ai.
2. Faamamā Paipa: Solo ese le paipa mai le palapala, suāuu ma le susu.
3. Fa'amau le uaea: Fa'apipi'i le uaea i luga o le paipa i se lipine vevela maualuga po'o ni fusi. AUA LE FA'APIPII LE AHB SERIES.
4. Fa'amamago: Afifi paipa ma uaea i le foam insulation (R-value ≥5) e fa'ateleina ai le lelei.
5. Su'ega: Fa'apipi'i le masini ma fa'amaonia ua fa'agaoioia le thermostat i lalo ifo o le 38°F (3°C).
Fa'aoga o Oloa
1. Meafaigaluega fa'a fale:le masini fa'avevela e fa'aaoga mo le fa'amaluluina o paipa fa'amago vai o pusaaisa, pusa 'aisa, ea malulu ma isi masini.
2. Meafaigaluega fa'amālūlū fa'apisinisi:le fa'avevela paipa fa'amamago e fa'aaogaina i le faiga e fa'amamago ai otaota o pusaaisa supamaketi, kapoti fa'aaliga fa'amālūlū ma isi masini.
3. Meafaigaluega fa'amālūlūina fa'apisinisi:le masini fa'avevela o paipa fa'amamago e fa'aaoga mo le puipuia o le fa'a'aisa o paipa fa'amamago e pei o le teuina o mea malulu ma mea fa'a'aisa.
4. Alamanuia o taavale:le masini fa'avevela e fa'amama ai paipa e fa'amama ai le ea malulu o ta'avale.
Ata o le Falegaosimea
Faiga o le Gaosiga
Auaunaga
Atiina'e
maua faʻamatalaga o oloa, ata tusi, ma ata
Upusii
E tuʻuina atu e le pule se faʻamatalaga i le fesili i totonu o le 1-2 itula ma lafo mai se upusii
Fa'ata'ita'iga
O faʻataʻitaʻiga saoloto o le a auina atu mo le siakiina o le lelei o oloa aʻo leʻi faia le gaosiga o le bluk.
Gaosiga
toe faʻamaonia faʻamatalaga o oloa, ona faʻatulaga lea o le gaosiga
Poloaiga
Tuu le poloaiga pe a uma ona e faʻamaonia faʻataʻitaʻiga
Su'ega
O le a siakiina e le matou 'au QC le lelei o oloa a'o le'i tu'uina atu
afifiina
afifiina o oloa e pei ona manaʻomia
Utaina
Utaina o oloa ua uma ona saunia i totonu o le koneteina a le tagata faʻatau
Mauaina
Ua maua lau poloaiga
Aiseā e Filifili ai Matou
•25 tausaga o le auina atu i fafo ma le 20 tausaga o le poto masani i le gaosiga
•E tusa ma le 8000m² le lautele o le falegaosimea
•I le 2021, ua suia ituaiga uma o masini gaosiga fa'aonaponei, e aofia ai le masini fa'atumu pa'u, masini fa'aitiitia paipa, masini punou paipa, ma isi mea fa'apena.
•o le averesi o le gaosiga i aso taitasi e tusa ma le 15000pcs
• Tagata Fa'atau Eseese a le Cooperative
•Fa'atulagaina e fa'alagolago i ou mana'oga
Tusi Faamaonia
Oloa e Fesoota'i
Ata o le Falegaosimea
A'o le'i faia le su'esu'ega, fa'amolemole auina mai ia i matou fa'amatalaga o lo'o i lalo:
1. Auina mai ia i matou le ata tusi po o le ata moni;
2. Tele o le masini fa'avevela, le malosi ma le voltage;
3. So'o se mana'oga fa'apitoa o le masini fa'avevela.
Feso'ota'iga: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














